niedziela, 19 maja

Serwis iFixit, znany jest z rozkładania na poszczególne elementy niemal każdego urządzenia Apple, dokonał tego samego z drugą generacją AirPods. Dzięki temu możemy bliżej spojrzeć na zawarty w nich chip H1 z Bluetooth 5.0 i taką samą jak w poprzedniej generacji 93 miliwatogodzinową baterię w każdej ze słuchawek.

Strona rozebrała również nowe etui do ładowania bezprzewodowego, które ma pojemność baterii 398 mAh i powiedziała, że na płycie z obwodami znajduje się nowa „powłoka wodoodporna”. Serwis zauważa, że zaktualizowane etui do ładowania „wydaje się być bardziej trwałe, ale nie naprawialne”.

Również bez specjalnego zaskoczenia iFixit stwierdza, że nowe słuchawki AirPods też są niemożliwe do naprawienia. AirPods nie są zaprojektowane do serwisowania, ponieważ nie można uzyskać dostępu do żadnych komponentów wewnętrznych bez uszkodzenia słuchawek, a zamknięte akumulatory czynią AirPods produktem konsumpcyjnym.

Wiele z tych szczegółów było już znanych, ale takie rozebranie urządzenia nadal dostarcza interesującego spojrzenia na różnice wewnętrzne w porównaniu z AirPodsami pierwszej generacji. Więcej zdjęć i specyfikacji technicznych jest dostępnych na stronie internetowej iFixit.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx