poniedziałek, 22 kwietnia

Popularny serial Apple TV+ „Servant” został nominowany do kategorii Najlepszy serial dramatyczny w nadchodzących TV Choice Awards 2021.

Apple ogłosił nominację w tym tygodniu za pośrednictwem swojego oficjalnego konta „Servant” na Twitterze. Nagrody TV Choice Awards odbywają się corocznie, a zwycięzcy są przyznawani w drodze publicznego głosowania, a nie wybierani przez krytyków. „Servant” będzie konkurować z 62 innymi pretendentami w kategorii Najlepszy serial dramatyczny w konkursie nagród wybranych przez widzów, które w tym roku obchodzą 25-lecie istnienia.

„Servant”, horror wyprodukowany przez M. Nighta Shyamalana, opowiada o losach pary z Filadelfii, pogrążonej w żałobie po stracie dziecka. Ich dziecko, Jericho, zostaje zastąpione przez odrodzoną lalkę, którą Dorothy, matka, uważa za prawdziwą, a do opieki nad lalką zostaje zatrudniona dziwna niania, Leanne. Po przybyciu Leanne w rodzinie zaczynają dziać się dziwne rzeczy.

„Servant” był jednym z pierwszych seriali w ‌‌‌Apple TV+ ‌‌‌ i pozostaje wciąż popularny wśród abonentów Apple TV+ ‌‌‌ po udanym drugim sezonie. Apple zapowiedział w grudniu trzeci sezon serialu.

Zwycięzcy tegorocznych nagród TV Choice Awards zostaną ogłoszeni online na początku września.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx