sobota, 2 marca

Wraz z 14-calowymi i 16-calowymi modelami MacBooka Pro wydanymi w październiku firma Apple wprowadziła swoją własną ściereczkę do czyszczenia z mikrofibry wyceniając ją na 99 złotych.

Ściereczka, ze względu na swoją mocno zawyżoną cenę szybko stała się powodem internetowych i nie tylko żartów. Nie mniej nie przeszkodziło to temu, aby wyprzedała się w ciągu jednego dnia, a szacunki dotyczące wysyłki początkowo przesunęły się na listopad. Zaledwie kilka dni później zapasy ściereczki do czyszczenia zostały całkowicie wyczerpane i niemożliwe stało się jej zdobycie przed świętami.

Jednak są dobre wiadomości. Ściereczka pojawiła się ponownie w magazynach i jest gotowa do dostarczenia klientom w ciągu kilku dni. Zamówiona dziś dotrze w najbliższy poniedziałek z bezpłatną wysyłką.

Wygląda na to, że ściereczka nie jest dostępna obecnie w sklepach stacjonarnych, ale może się to zmienić w nadchodzącym czasie gdy jej zapasy się poprawią.

Ściereczka do polerowania firmy Apple jest wykonana z miękkiego, nieściernego materiału, który według Apple może być używany do czyszczenia dowolnego wyświetlacza Apple, w tym wyświetlacza Pro Display XDR ze specjalnym szkłem nanostrukturalnym.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx