poniedziałek, 15 lipca

Firma Satechi ogłosiła wprowadzenie nowej, aluminiowej, bezprzewodowej ładowarki Type-C PD & QC, zaprojektowanej do ładowania iPhone’a i urządzeń z Androidem przy maksymalnej prędkości ładowania bezprzewodowego.

W przypadku iPhone’ów oznacza to, że bezprzewodowa ładowarka oferuje prędkość ładowania 7,5 W, a urządzenia z Androidem ładuje nawet do 10W.

Nowa bezprzewodowa ładowarka firmy Satechi to płaskie urządzenie wykonane z aluminium w kolorze srebrnym lub space gray z czarną matą na górze, która zapobiega przesuwaniu się smartfonu podczas ładowania.

Według Satechi, bezprzewodowa ładowarka ma wiele wbudowanych funkcji bezpieczeństwa, w tym ochronę temperaturową i wykrywanie obcych obiektów, które wyłączą ładowarkę, jeśli wykryte zostaną niechciane metalowe przedmioty lub skoki temperatury.

Dołączona, zintegrowana dioda LED informuje użytkownika o ładowaniu urządzenia, a kolor światła zmienia się w zależności od prędkości ładowania.

Bezprzewodową ładowarkę Satechi można kupić na stronie internetowej Satechi za 44,99 dolarów. Adapter szybkiego ładowania nie jest wliczony w cenę i należy go zakupić osobno, aby uzyskać maksymalną prędkość ładowania.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx