wtorek, 16 sierpnia

Nowe, 11-calowe i 12,9-calowe modele iPada Pro są najcieńsze z wypuszczonych modeli. Mają grubość zaledwie 5,9 mm. Najnowsze skargi na forach Apple jak i nowy film z testem zginania sugerują, że dwa urządzenia mogą się wygiąć bez użycia ogromnej siły.

Do sieci trafiło zdjęcie od jednego z użytkowników iPada Pro o przekątnej 12,9 cala, który informuje, że urządzenie wygięło się w plecaku podczas weekendowej wycieczki.

Ipad Pro, o którym mowa, rzeczywiście wydaje się być krzywy, odmawiając leżenia płasko na stole. W tym samym czasie YouTuber JerryRigEverything opublikował film z testem zginania nowego iPada Pro, który wskazuje, że można go wygiąć używając do tego naprawdę niewielkiej siły.

Pomimo publikacji filmu i skarg na forach, nie wydaje się to powszechnym problemem. Jest kilka innych skarg od użytkowników którzy doświadczyli niewielkiego skrzywienia swoich urządzeń i otrzymywali zamienniki lub odesłali tablet, ale nie ma skarg, które pasowałyby do reklamacji, które widzieliśmy w 2014 roku w aferze związanej z iPhone’em 6 Plus.

Nie jest jasne, czy nowe modele iPada Pro są bardziej czy mniej podatne na zginanie niż poprzednie urządzenia, ponieważ testy zginania nie odzwierciedlają rzeczywistych warunków użytkowania. Wszystkie urządzenia tego rozmiaru zegną się, gdy zostanie zastosowana wystarczająca siła, więc nie jest zaskoczeniem, że wygiął się on na filmie YouTube.

Jeśli nowe modele iPada Pro wyginają się od regularnego użytkowania, to może to być to ważniejszy problem. Będziemy przyglądali się sprawie, aby ustalić jak poważny jest problem z najnowszym tabletem firmy Apple.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx