czwartek, 18 sierpnia

Firma Samsung powróciła do znanej taktyki reklamowej w swoim najnowszym filmie promującym telefon Galaxy S9 – wyśmiewając Apple. Nowa reklama „Ingenius: Speed” udostępniona dziś po południu przez Samsunga wyśmiewa się z Genius Bar – pomocy technicznej Apple, jednocześnie zachwalając szybsze pobieranie danych przez Samsunga.

W reklamie, klient pyta jednego z Genius Bar o prędkość pobierania iPhone’a X w porównaniu do prędkości Galaxy S9, stawiając doradcę Apple w niezręcznej sytuacji. Pada w niej zdanie, że iPhone X jest co prawda szybszy od „ósemki”, ale zdecydowanie wolniejszy od Samsunga Galaxy S9.

https://www.youtube.com/watch?v=7trMPJNBV20

Nowa reklama Samsunga i dedykowana strona internetowa Galaxy S9 pokazują swoje wyniki wydajności LTE w oparciu o dane Speedtest Intelligence Data firmy Ookla w okresie od lutego do kwietnia 2018 roku. Ookla, dla tych niezorientowanych, używa rzeczywistych wyników testów prędkości dostarczanych przez użytkowników i agreguje prędkości LTE z różnych urządzeń.

W wiosennych testach prędkości Ookli, Galaxy S9, który jest wyposażony w układ Qualcomm X20 LTE, był średnio o 37 procent szybszy niż iPhone X i o 43 procent szybszy niż iPhone 8.

IPhone X jest wyposażony w chip Snapdragon X16 od Qualcomm lub XMM7480 LTE Intela, w zależności od modelu, który faktycznie mają niższe teoretyczne maksymalne prędkości pobierania niż X20. Chociaż Galaxy S9 i S9+ są szybsze niż obecne iPhony w prędkości pobierania, to plotki sugerują, że Apple ulepszy to w swoich tegorocznych modelach.

Apple planuje wprowadzenie ulepszonej technologii anten, w celu uzyskania szybszego połączenia. Nowe iPhone’y Apple mogą korzystać z chipów XMM 7560 i Qualcomm X20, które są szybsze niż chipy LTE w obecnym iPhone’ie X.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx