środa, 29 listopada

Ultimate test drive

Samsung wprowadził na rynek amerykański nową promocję o nazwie Ultimate Test Drive, program stworzony dla obecnych użytkowników iPhone’a, w celu porzucenia swoich urządzeń Apple na rzecz nowych urządzeń Samsunga. Program zbiega się z premierą najnowszych urządzeń firmy Samsung, Samsung Galaxy Note 5 i Galaxy S6 Edge+.

Za jednego dolara, możecie spróbować jednego z naszych najnowszych telefonów Samsung przez 30 dni bez żadnych zobowiązań. W zestawie z telefonem który wybierzesz znajdziesz aktywowaną kartę sim i przewodnik krok po kroku mający pomóc rozpocząć test próbny.

Aby zapisać się na promocję, użytkownik iPhone’a musi odwiedzić stronę SamsungPromotions.com ze swojego urządzenia i wybrać telefon, który chce przetestować. Samsung twierdzi, że promocja jest kompatybilna z dowolnym operatorem w USA.

Po wprowadzeniu na rynek zarówno iPhone’a 6 i 6 Plus, Samsung odnotował znaczny spadek zysków w sprzedaży swoich telefonów po tym jak niektórzy z klientów zdecydowali się przejść z urządzeń firmy Samsung do zaprezentowanych większych urządzeń Apple. Przed iPhone’em 6 i 6 Plus, to rozmiar ekranu był jednym z głównych wyróżników między Samsungiem a smartfonami Apple’a, ale teraz Samsung musi znaleźć inne sposoby na wyróżnienie się od firmy Apple. Do tej pory koreańska firma skupiała się na szybszym ładowaniu i zakrzywionym ekranie S6 Edge. The Ultimate Test Drive to najnowsza próba Samsunga na odzyskanie niektórych klientów.

Swoją drogą dobrze by było gdyby program trafił też do Polski.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx