sobota, 2 lipca

Wraz z prezentacją nowego telefonu Galaxy Fold i nowych smartfonów Galaxy S10, Samsung ogłosił dziś nowe, bezprzewodowe słuchawki Galaxy Buds.

Galaxy Buds to nowe, pozbawione przewodów, douszne słuchawki, podobne do AirPods firmy Apple. Samsung w Galaxy Buds skupił się na dźwięku, współpracując z firmą AKG. Funkcja Enhanced Ambient Sound pozwala użytkownikom lepiej słyszeć otoczenie w słuchawkach w uszach, a Adaptive Dual Microphone zapewnia czysty głos w głośnym i cichym otoczeniu.

Samsung twierdzi, że Galaxy Buds są o 30 procent mniejsze i lżejsze od słuchawek poprzedniej generacji, co czyni je najbardziej kompaktowymi poręcznymi wkładkami dousznymi Samsunga. Bateria w Galaxy Buds obsługuje 5 godzin rozmów lub sześć godzin muzyki na jednym ładowaniu.

W zestawie jest bezprzewodowa obudowa do ładowania, która służy do ładowania Galaxy Buds i może być ładowana za pomocą dowolnej bezprzewodowej ładowarki Qi. Można ją również ładować za pomocą smartfona Galaxy S10 za pomocą nowej bezprzewodowej funkcji PowerShare.

Galaxy Buds wspiera integrację Bixby do nawiązywania połączeń, wysyłania wiadomości tekstowych, sprawdzania stanu baterii i innych.

Samsung Galaxy Buds dostępne są w trzech kolorach – niebieskim, zielonym i czarnym – i będą dostępne od 8 marca. Galaxy Buds będą kosztować 649 złotych, ale klienci, którzy zamówią w przedsprzedaży Galaxy S10 lub S10+ otrzymają parę Galaxy Buds za darmo.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx