wtorek, 27 lutego

W związku z wprowadzeniem telefonu Galaxy Fold, Samsung rozpoczął aktywne poszukiwanie nabywców swojej technologii wyświetlacza wśród innych firm. ETNews informuje, że dostarczył specjalistyczne próbki do firmy Apple i Google:

Według poinformowanych źródeł, firma Samsung Display wykonała zestaw składanego wyświetlacza i dostarczyła go firmie Apple. Zestaw, który jest zasilany jak smartfon, ma składany panel o rozmiarach 7,2 cala. 7,2 cala jest o 0,1 cala mniej niż ten z Samsunga „Galaxy Fold”.

Samsung był historycznie dostawcą i konkurentem dla Apple i innych producentów smartfonów i zapewnia ekrany OLED dla najbardziej zaawansowanych iPhone’ów Apple. Zgodnie z raportem, Samsung nie zamierza zachować samej technologii składanej, a zamiast tego stara się dominować jako dostawca technologii. Samsung mówi, że jest w stanie wyprodukować około 2,4 miliona sztuk rocznie, ale rozważa rozszerzenie produkcji do 10 milionów sztuk rocznie w zależności od popytu.

Firma Apple od lat pracuje nad technologią składanego wyświetlacza patentując wdrażanie podobnej technologii. Podczas gdy trwają pogłoski, że Apple testuje takie technologie w laboratorium, spekuluje się, że Apple nie wdroży tej technologii do 2020 roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx