sobota, 25 maja

Samsung zaprezentował dziś i wprowadził na rynek swoje najnowsze flagowe smartfony: 6,1-calowego Galaxy S23, 6,6-calowego Galaxy S23+ i 6,8-calowego Galaxy S23 Ultra.

Wszystkie trzy urządzenia są wyposażone w wyświetlacze AMOLED o częstotliwości odświeżania 120 Hz, a model Ultra ma wyświetlacz od krawędzi do krawędzi, podobnie jak w modelu poprzedniej generacji. Galaxy S23 Ultra jest wyposażony w nowy 200-megapikselowy aparat szerokokątny, podczas gdy pozostałe dwa modele korzystają z aparatów 50-megapikselowych. W każdym urządzeniu znajduje się również 10-megapikselowy aparat z zoomem, 12-megapikselowy aparat ultraszerokokątny i 12-megapikselowy przedni aparat do selfie.

200 megapikselowy aparat w S23 Ultra przewyższa 48-megapikselowy aparat w modelach iPhone 14 Pro. Podobnie jak w przypadku Galaxy S22 Ultra, S23 Ultra zawiera 10-krotny zoom optyczny dzięki technologii soczewek peryskopowych, którą Apple ma zamiar wdrożyć w ofercie iPhone’a 15.

Samsung twierdzi, że aparat w Ultra jest dostosowany do „prawie każdych warunków oświetleniowych” i ma zapewniać „niesamowite szczegóły”. Poprawiono zdjęcia z słabym oświetleniu, aby uzyskać ostrzejsze obrazy i filmy, które mają mniej szumów, oraz dodano nowy algorytm przetwarzania sygnału obrazu, który poprawia kolory i szczegóły.

Przednie aparaty w smartfonach Galaxy S23 zostały wyposażone w szybki autofokus co Samsung nazywa Galaxy Super HDR, zapewniający skokową zmianę z 30 klatek na sekundę do 60 klatek na sekundę, czego efektem są zauważalnie ostrzejsze zdjęcia i filmy wykonywane przednim aparatem.

Samsung wraz z Qualcomm zoptymalizował doświadczenia użytkowników Galaxy wraz z „Platformą Mobilną Qualcomm Snapdragon® 8 Gen 2 dla Galaxy” najpotężniejszą i najwydajniejszą platformą, jaka kiedykolwiek znalazła się w smartfonie Samsung Galaxy oraz najszybszego dostępnego obecnie procesora Snapdragon. Do tego doszła bateria o pojemności 5000 mAh w modelu Ultra.

Telefony dostępne są w wielu kolorach zielonym, czarnym, lawendowym i kremowym. Dodatkowo tylko w sklepie Samsunga są dostępne dodatkowe cztery kolory.

Ceny smartfonów zaczynają się od 4599 złotych za model Galaxy S23, 5799 złotych za model Galaxy S23+ i 6799 złotych za model Galaxy S23 Ultra.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx