środa, 27 października

maxresdefault

Bloomberg donosi, że Apple w tym tygodniu wygrał swój długi proces odwoławczy z Samsungiem związany z patentem odblokowywania telefonu poprzez funkcję „przesuń aby odblokować”. Raport mówi, że Samsung jest winny Apple 119,6 milionów dolarów, które Sąd Apelacyjny Stanów Zjednoczonych dla Okręgu Federalnego zarządził niesłusznie decyzją podjętą w lutym.

Co najciekawsze, od iOS 10, Apple nie używa funkcji „slide-to-unlock” na swoich urządzeniach. Zamiast tego, użytkownicy są obecnie poproszeni o naciśnięcie przycisku „Home”, aby odblokować i dostać się do swoich iPhone’ów, albo za pomocą Touch ID lub po wpisaniu hasła.

To jednak wciąż nie koniec toczących się nieustannie sporów pomiędzy tymi dwiema firmami. Kolejna głośna sprawa jest zaplanowana na ten tydzień w Sądzie Najwyższym USA. Jej wynik ustali, ile Samsung jest winny Apple za naruszanie patentów związanych z projektem iPhone’a.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
master
master
5 lat temu

świat jest chory, szkoda ze nie opatentują powietrza

Szemot
Szemot
Reply to  master
5 lat temu

Gdyby powietrze wymyśliło Apple to co innego. Poza tym kim jesteś żeby to oceniać. Samsung sam się przyznał do zrzynania a nie zgadzał się i odwoływał jedynie od gigantycznych kwot jakie Apple za to chciało.

2
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x