poniedziałek, 20 maja

Co najmniej jedna osoba zginęła, a kolejnych 16 zostało rannych po tym, jak SUV staranował szklany front sklepu Apple w Massachusetts i wjechał do środka.

Prokurator okręgowy Timothy J. Cruz potwierdził, że 16 osób zostało zabranych do szpitala po tym, jak czarna Toyota przebiła oszkloną fasadę sklepu. Raporty wskazują, że kilka osób mogło zostać przygwożdżonych do ściany sklepu przez pojazd, gdy w końcu się zatrzymał.

Zdjęcia z miejsca zdarzenia pokazują czarnego SUV-a wbitego w tylną ścianę sklepu, na tym etapie nie jest jasne, jak doszło do wypadku. NYT donosi, że zabitym mężczyzną był 65-letni mężczyzna.

Apple skomentował tragedię słowami: „Nasze serca są z członkami naszego zespołu i klientami, którzy zostali ranni, oraz wszystkimi, których dotknął ten straszny incydent. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby wesprzeć członków naszego zespołu i klientów w tym bardzo trudnym czasie”.

Apple potwierdził również „tragiczną stratę profesjonalisty, który był na miejscu i wspierał niedawną budowę sklepu”, co sugeruje, że 65-latek mógł w tym czasie pracować w sklepie. Władze prowadzą dochodzenie w sprawie incydentu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx