czwartek, 18 lipca

Zobaczcie rzekome formy iPhone’a 8, iPhone’a 7S i iPhone’a 7s Plus. Zdjęcia zostały udostępnione na Weibo przez użytkownika @Eanling.

Patrząc na trzy formy obok siebie widać, że iPhone 8 jest nieco wyższy i szerszy niż iPhone 7, jednak ze względu na minimalne ramki mówi się, że wyposażony będzie w większy wyświetlacz 5,8-calowy. Zauważycie zapewne również, że telefon iPhone 8 posiada wycięcie dla aparatu z obiektywami w orientacji pionowej. Potwierdziły to liczne wcześniejsze raporty.

Oczekuje się, że iPhone wydany z okazji swojego dziesięciolecia będzie w dużym stopniu odmieniony. Będzie miał prawdopodobnie obudowę wykonaną ze wzmocnionego szkła z metalową ramką ze stali nierdzewnej i wyświetlaczem od krawędzi do krawędzi, który nie ma ramek na górze i na dole. Dodatkowo, w wyświetlacz wbudowana będzie przednia kamera, Touch ID, głośnik i inne czujniki. Na wyświetlaczu o rozmiarze 5,8 cala znajduje się główny obszar wyświetlania 5.15 cala z zastrzeżoną przestrzenią poniżej dla wirtualnych przycisków. Urządzenie może korzystać z układu płyt głównych ułożonych w stosy, co zwiększy przestrzeń dla większego akumulatora. Od niedawna mówi się, że Apple ma plan dodania do telefonu bezprzewodowe ładowanie, skanerem tęczówki lub skaner twarzy z kamerą 3D.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx