niedziela, 19 maja

Po zeszłotygodniowym wycieku przycisków Home do nowej generacji iPhone’a, sprzedawca części SW-BOX.com właśnie podał informację o posiadaniu tacy na kartę SIM do iPhone’a 5 prosto od jednego z dostawców części.

Tacka jest w zasadzie identyczna jak zasobnik karty SIM montowany w iPhone’ie 4S i 4, a jeśli jest rzeczywiście prawdziwa to sugeruje, że Apple może zachować podobną, płaską formę obudowy w kolejnej generacji urządzenia. Taka konstrukcja będzie przeciwieństwem do plotek o stożkowych lub zaokrąglonych krawędziach, który prawdopodobnie wymagałby nieco zakrzywionej powierzchni zewnętrznej dla podajnika lub przynajmniej cieńszego profilu tacy, co uwidoczniło się wcześniej w modelach takich jak 3G i 3GS.

Firma Apple od jakiegoś czasu naciska swoim konkurentów na nowy standard kart „nano-SIM” , ale jak dotąd nie są w stanie przekonać ich do swojej propozycji. Nawet oferta nieodpłatnego przekazania praw do patentu nie okazała się zachęcająca dla konkurencji. Nic więc dziwnego, że wydaje nam się, że projekt nano-SIM nie będzie gotowy na czas, by być użyty w iPhone’ie następnej generacji.

Od Apple oczekuje się wprowadzenia nowej generacji iPhone jeszcze w tym roku, a wielu obserwatorów sugeruje, że Apple po raz kolejny skupić się na terminie wrzesień-październik. Wielu użytkowników ma nadzieję na znacznie przeprojektowany model. Czy tak się stanie wkrótce zobaczymy. W końcu przecieki części, które mogłyby ujawnić plany firmy Apple dopiero się rozpoczęły.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx