piątek, 12 lipca

Zdjęcie przedstawiające podobno arkusz specyfikacji iPhone’a 7 Plus o pojemności 256 GB pojawiło się dziś w sieci. Oryginalnie opublikowane na stronie chińskiego mikrobloga Weibo, zdjęcie jest jednym z wielu jakie ostatnio pojawiają się w internecie i jego autentyczność ciężko jest potwierdzić.

Zdjęcie pochodzi prawdopodobnie z Hongkongu i widać na nim zawartość opakowania iPhone’a wraz z nowymi słuchawkami EarPods ze złączem Lightning i przejściówką ze złącza Lightning na tradycyjne wejście słuchawkowe jack 3.5mm.

iphone-7-earpods

Te dane pokrywają się z powszechnym przekonaniem, że nadchodzący iPhone 7 i 7 Plus od Apple nie będzie miał gniazdo słuchawkowego, a zamiast tego wszystkie funkcje pełnić będzie wielozadaniowy port Lightning służący jednocześnie do ładowania, słuchania i łączności z innymi urządzeniami.

Apple dodał również dziś 2TB pamięci jako pakiet w usłudze iCloud, co może być związane ze zbliżającym się wprowadzeniem większej pojemności słuchawki lub ulepszeniami jakości aparatu. Również wczoraj, Apple otrzymał również certyfikat EAEC dla „AirPods” – bezprzewodowych słuchawek dousznych, które mogą być sprzedawane oddzielnie jako akcesorium.

Już zaledwie tydzień dzieli nas od konferencji Apple zaplanowanej na 7 września więc zapewne przecieki i plotki o różnej jakości będą się pojawiać ze zdwojoną siłą. Co ostatecznie zobaczymy okaże się już całkiem niedługo.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marti
Marti
7 lat temu

Przydałby się jeszcze w zestawie rozgałęziacz dla tych którzy ładują telefon i jednocześnie słuchają muzyki 🙁

Mateusz
Mateusz
Reply to  Marti
7 lat temu

Lub ładowanie bezprzewodowe 🙂

2
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx