poniedziałek, 27 maja

Linia nowych telefonów iPhone 12 firmy Apple ma zostać wypuszczona w październiku, a przed debiutem nowych urządzeń zawsze wcześniej pojawiają się przecieki. Widzieliśmy kilka elementów, takich jak wyświetlacz i płyta główna, ale najnowszy film pokazuje obudowę 6,1-calowego iPhone’a 12 Pro.

Udostępniona przez EverythingApplePro obudowa iPhone’a wygląda podobnie do fikcyjnych urządzeń iPhone, które krążą po internecie od lipca.

Ze względu na konfigurację aparatu z trzema obiektywami z tyłu wygląda na to, że jest to model Pro. Jeśli tylko sama obudowa jest prawdziwa to sugeruje to, że 6,1-calowy ‌iPhone 12‌ Pro może być również wyposażony w skaner LiDAR. Wcześniej pojawiły się plotki, które mówiły, że Apple może ograniczyć skaner LiDAR do topowego 6,7-calowego ‌iPhone 12‌ Pro Max.

Firma Apple wprowadziła już skaner LiDAR w tegorocznym iPadzie Pro, wprowadzając ulepszone funkcje rzeczywistości rozszerzonej. W iPhonie może on również przełożyć się na nowe możliwości fotograficzne. Po prawej stronie znajduje się obszar, który może być związany z anteną 5G, a taca SIM została przeniesiona pod przycisk głośności po lewej stronie. Ogólny projekt ma płaskie boki podobne do iPada Pro, co stanowi odejście od zaokrąglonego wyglądu, z którego Apple korzystał od czasu iPhone’a 6.

Apple zapowiedział swoją konferencję na wtorek, 15 września, ale obecne plotki wskazują, że podczas wydarzenia Apple zaprezentuje nowe modele Apple Watch i nowe iPady zamiast nowych iPhone’ów. Jeśli te informacje są dokładne, Apple mógłby zaprezentować nowe iPhone’y na drugiej konferencji, która ma się odbyć w październiku, czyli bliżej przewidywanej daty premiery nowych urządzeń.

Apple zazwyczaj wypuszcza nowe iPhone’y we wrześniu, ale produkcja tegorocznych urządzeń została opóźniona, a Apple potwierdził w lipcu, że gama tegorocznych iPhonów pojawi się później niż oczekiwano.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx