sobota, 13 lipca

ceny iPhone 6S

Apple rozpoczął przyjmowanie wstępnych zleceń na iPhone 6S i iPhone 6S Plus poprzez sklepy online i za pośrednictwem aplikacji Apple Store. Wstępne zamówienia są dostępne w pierwszych krajach w tym w Stanach Zjednoczonych, Australii, Kanadzie, Chinach, Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Hongkongu, Japonii, Nowej Zelandii, Puerto Rico i Singapurze.

Nic nie wskazuje na to, aby dostawy nowych modeli były w jakiś sposób ograniczone jak to było w ubiegłych latach. W ostatnich latach, czas oczekiwania na nowe modele przedłużał się dość szybko zaraz po uruchomieniu pierwszych zleceń co było powodem zbyt małej ilości jaką Apple miał przygotowane na dzień premiery. Zeszłorocznego iPhone’a 6 i 6 Plus wyprzedano w przeciągu kilkunastu minut.

Sklepy Online przeżywały początkowo trudności z ilością chętnych, a wiele z nich wyświetlało charakterystyczną dla Apple informację o przeciążeniu, ale sytuacja wydaje się być już opanowana.

IMG_0350

Zarówno iPhone 6S jak i iPhone 6S Plus są dostępne z pamięcią wewnętrzną 16GB, 64GB i 128GB w czterech opcjach kolorystycznych: srebrnym, gwiezdnym szarym, złotym i różowego złota.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx