wtorek, 18 stycznia

september event

Dwa dni po swojej prezentacji „Hey Siri”, podczas której zadebiutowało kilku nowych produktów, Apple umieścił pełen zapis z tego wydarzenia na swoim kanale YouTube. Ten sam film wideo jest także dostępny na stronie internetowej Apple.

Event „Hey Siri” przebiegał w tym roku w bardzo szybkim tempie, gdyż obejmował prezentacje zarówno iPhone’a 6s i 6s Plus, iPada Pro i dodatkowych akcesoriów do niego w postaci rysika Pencil i klawiatury, iPada mini 4, Apple TV i kilku nowych dodatków do Apple Watch, od nowego koloru zegarków po nowe paski i ekskluzywne modele Hermes Apple Watch, których nie zobaczymy w Polsce.

Plotki sugerują, że impreza była na tyle duża, że będzie jedyną jaka odbyła się w tym roku, co oznacza, że nie będzie tradycyjnej drugiej prezentacji w październiku jak to było w poprzednich latach. Apple ma jednak podzielić premiery rynkowe swoich nadchodzących produktów na wrzesień, październik i listopad. Sprzedaż iPhone’a 6S i 6S Plus rozpocznie się w pierwszych państwach 25 września, podczas gdy Apple TV pojawi się pod koniec października, a iPad Pro w listopadzie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x