poniedziałek, 27 maja

Apple rozpoczął przyjmowanie zamówień na AirTag, fioletowego iPhone’a 12 i fioletowego iPhone’a 12 mini za pośrednictwem swojego sklepu internetowego i aplikacji Apple Store.

AirTag są wyceniane po 159 złotych za sztukę, lub pakiet czterech sztuk za 549 złotych. ‌AirTag‌ kwalifikują się do bezpłatnego grawerowania, a dostępna przestrzeń pozwala na umieszczenie maksymalnie czterech liter lub trzech do czterech znaków emoji, w zależności od rozmiaru emoji. Grawerowanie opóźni szacowany czas wysyłki AirTag.

AirTags‌ to zaprojektowane przez Apple urządzenia śledzące Bluetooth, które jest przeznaczone do integracji z aplikacją Lokalizator. Można je dołączyć do przedmiotów, które łatwo zgubić, takich jak klucze, aby śledzić je obok urządzeń Apple. AirTag mają takie zalety, jak układ U1 i precyzyjne wyszukiwanie przez modele iPhone 11 i 12.

Oprócz AirTag Apple udostępnił obecnie do kupienia nowo ogłoszone fioletowe iPhone’y 12 i 12 mini. Urządzenia te są identyczne z dotychczasowymi modelami iPhone 12‌ i 12 mini, tylko w lawendowym odcieniu. Zarówno AirTag, jak i fioletowy iPhone 12 trafią w ręce klientów w piątek, 30 kwietnia.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx