sobota, 25 czerwca

Nowe sprawozdanie z łańcucha dostaw opisuje dziś solidną sprzedaż w lipcu komponentów iPhone’ów, co sugeruje wzrost tempa produkcji telefonach iPhone na rok 2017. Ponadto źródła rozmawiające z DigiTimes mówiły, że wszystkie trzy nowe iPhony – „iPhone 8”, „iPhone 7S” oraz „iPhone 7s Plus” – weszły już w swoją pełną produkcję.

Źródła łańcucha dostaw wspominają, że „nie będzie braków” jeśli chodzi o wyświetlacze LCD dla iPhone’a 7 i iPhone’a 7S Plus, ale dostawa wyświetlaczy OLED dla iPhone’a 8 „może nie zaspokoić zapotrzebowania”, co zresztą słyszymy od miesięcy. Jednym z głównych czynników tego niedoboru jest „wysoki poziom oczekiwań” od Apple, który chciałby aby dostawcy wprowadzili linie produkcyjne na pełne obroty w oczekiwaniu na rekordowy miesiąc lub nawet kwartał sprzedaży.

W szczególności, główni dostawcy Apple, Foxconn, Pegatron i Wistron wierzą, że osiągną wysoką sprzedaż w okresie od września do listopada, ze względu na dostawy gotowych iPhoneów co jak przewidują może „zacząć nabierać tempa” już w tym miesiącu.

Niedawna notatka inwestora analityka KGI Securities, Ming-Chi Kuo wspominała, że Apple rozpocznie testy weryfikacji produkcji iPhone’a 8 pod koniec sierpnia, a masowa produkcja rozpocznie się w połowie września. Kuo nadal wierzy, że Apple ogłosi we wrześniu wszystkie trzy iPhony, a także rozpocznie przyjmowanie zamówień na nie tego samego dnia. Jak zwykle oczekuje się, że dostawy iPhone’a 8 będą ograniczone, a niedawne raporty sugerują początkową sprzedaż od 2 do 4 milionów sztuk.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx