piątek, 19 lipca

Apple oficjalnie dołączył do Instagramu.

Firma otworzyła konto @Apple, które będzie prezentować wyłącznie zdjęcia i filmy od użytkowników iPhone’a na całym świecie informuje Mashable. Raport mówi, że Apple nie będzie udostępniać żadnych reklam ani treści marketingowych na swoim koncie, które szybko zgromadziło tysiące obserwatorów.

Obecność firmy Apple na Instagramie była dotychczas ograniczona do reklam bez samodzielnego konta. Istniało tylko osobne konto @AppleMusic. Apple tradycyjnie ucieka od sieci społecznościowych z pustymi kontami na Facebooku i Twitterze, które na razie istnieją tylko do wyświetlania reklam. Firma prowadzi jednak swój kanał wsparcia @AppleSupport na Twitterze.

Firma Apple informuje obserwatorów Instagramu o używaniu hashtagu #ShotoniPhone umożliwiającego późniejsze udostępnienie takiego zdjęcia czy filmu wideo w jednej ze swoich galerii.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
4 lat temu

[…] lat Apple stał się bardziej aktywny w sieciach społecznościowych, udostępniając zdjęcia na Instagramie i wprowadzając konta wsparcia i usług Apple na Twitterze. Apple ma również oficjalne konto na […]

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx