wtorek, 23 kwietnia

Akademia Telewizyjna ogłosiła dzisiaj, że seriale „Rozdzielenie” i „Ted Lasso” z Apple TV+ zostały nominowane do tegorocznych nagród Emmy 2022. „Ted Lasso” został nominowany w kateogorii „Najlepszy serial komediowy”, a „Rozdzielenie” została nominowane w kategorii „Najlepszego serialu dramatycznego”.

„Ted Lasso” wygrał nagrodę Emmy za najlepszy serial komediowy w 2021 roku i jest na dobrej drodze aby dokonać tego ponownie. Serial konkuruje z innymi tytułami taki jak: „Misja: Podstawówka”, „Barry”, „Pohamuj entuzjazm”, „Co robimy w ukryciu” innymi. W serialu „Ted Lasso” w roli głównej występuje Jason Sudeikis, który wciela się w role Amerykanina trenującego drużynę piłkarską w Wielkiej Brytanii.

„Rozdzielenie” to thriller psychologiczny, który zebrał entuzjastyczne recenzje. Pokazuje życie pracowników firmy Lumon Industries, która stosuje procedurę medyczną „rozdzielenia”, aby oddzielić pracę i życie prywatne swoich pracowników. Jeden z pracowników, grany przez Adama Scotta, próbuje połączyć dwie połowy swojego życia i odkrywa głęboką sieć spisków i kłamstw.

Inni nominowani w tej kategorii to „Zadzwoń do Saula”, „Euforia”, „Ozark”, „Squid Game” czy „Stranger Things” więc konkurencja w tej kategorii jest bardzo mocna.

Aktorzy i ekipa Apple TV+‌ otrzymali wiele innych nominacji przy czym „Ted Lasso” zdobył łącznie 20 nominacji w kategoriach takich jak najlepszy aktor w serialu komediowym, wybitna obsada serialu komediowego i wybitna reżyseria serialu komediowego.

„Rozdzielenie” był również nominowane w wielu kategoriach, w tym w kategorii „Wybitny aktor drugoplanowy w serialu dramatycznym”, w którym nominacje otrzymali zarówno John Turturro jak i Christopher Walken. Patricia Arquette była także nominowana do nagrody dla aktorki drugoplanowej w serialu dramatycznym.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx