środa, 28 lipca

Istnieje wiele powodów aby lubić iOS 5 w tym za „Centrum powiadomień”, lecz niestety nie jest ono aż tak konfigurowalne jak mogłoby być. Jeśli chcecie wycisnąć z niego więcej mamy dobrą wiadomość: jest naprawdę prosty sposób aby zmienić „Centrum powiadomień” w pasek szybkiego uruchamiania do wszystkich Waszych ulubionych ustawień i kontaktów. I w przeciwieństwie do wielu poprawek „Centrum powiadomień” ta nie wymaga jailbreaka.

Aplikacja o której mowa nazywa się App Switcher i pozwala szybko i łatwo uruchomić ulubione zadanie z samego Centrum powiadomień.

Oto jak to działa. Wszystko co musicie zrobić, to ustawić zadanie do szybkiego uruchamiania, które pozwala na dostęp poprzez pociągnięcie w dół paska „Centrum powiadomień” i wybierając odpowiednie zadanie. Na przykład można skonfigurować szybki dostęp do połączenia się z żoną, wysłania smsa do brata, włączenia funkcji Bluetooth, otwarcia aplikacji lub nawet załadowania strony www.

Po zdefiniowaniu zadań, będą one zawsze wyświetlane jako powiadomienia na liście w „Centrum powiadomień”. Nie ma limitu zadań, które można w ten sposób skonfigurować. W ten sposób możesz uzyskać szybki dostęp do funkcji, których najczęściej używasz, kontaktów z którymi się komunikujesz a wszystko w jednym miejscu.

App Switcher jest już dostępny w iTunes i kosztuje tylko 0,79 euro.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x