sobota, 20 lipca

W pierwszą rocznicę śmierci Steve’a Jobsa, Apple opublikował specjalny dodatek na swojej stronie internetowej upamiętniający jego śmierć. Odwiedzający stronę apple.com mogą zobaczyć prawie dwuminutowy pokaz slajdów z Jobsem w połączeniu z niektórymi jego najważniejszymi wypowiedziami. Po zakończeniu pokazu slajdów, na stronie możemy zobaczyć krótki list od Tim Cook upamiętniający  Steve’a Jobs’a. 

Odejście Steve’a rok temu było smutnym i trudnym czasem dla nas wszystkich. Mam nadzieję, że dzisiaj każdy odzwierciedla jego niezwykłe życie i wiele sposobów na to, aby świat był lepszym miejscem.

Jednym z największych darów Steve’a jaki dał światu to Apple. Żadna firma nigdy nie inspirowała taką kreatywnością i ustawieniem sobie tak wysokich standardów. Nasze wartości pochodzą od Steve’a i jego ducha, który zawsze będzie fundamentem Apple. Dzielimy się wielkim przywilejem i odpowiedzialnością za prowadzenia jego dziedzictwa w dalszą przyszłość.

Jestem bardzo dumny z pracy, którą wykonujemy, dostarczając produkty, które nasi klienci kochają i marzą o nowych, które zachwycą ich za jakiś czas. To wspaniały hołd pamięci dla Steve i wszystkiego za czym stał.

[contentblock id=1 img=adsense.png]

 

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx