wtorek, 18 czerwca

Facebook ogłosił dziś, że ma 1 miliard użytkowników. W związku z tą okrągłą liczbą Mark Zuckergberg został poproszony o wywiad z dziennikarzami. Podczas rozmowy z Mattem Lauerem z telewizji NBC, Zuckergberg mówił krótko o Steve’ie Jobsie i wpływie jaki Apple wywarł na Facebooka jako spółkę.

Pytany o Steve’a Jobs’a, Zuckergberg wspomniał jak jego firma i Apple stawiają na zadowolenie użytkowników. „On [Steve Jobs] właśnie na tym był skupiony,” powiedział Zuckergberg. „Dla niego, zadowolenie użytkowników było jedyną rzeczą, która się liczy.”

Lauer zapytał Zuckergberga o iPhone’a 5, a CEO Facebook poinformował, że Tim Cook osobiście wysłał mu jeden model, gdy urządzenie zostało ogłoszone. Szefowie Apple znani są z prezentów w postaci nowych produktów, które wysyłają do wysoko postawionych osób, np. prezydent Obama otrzymał iPada od Steve’a Jobsa. Zuckergberg sprytnie uniknął pytania o to jakiego telefonu używa jako swojego głównego urządzenia, mówiąc, że „iPhone jest doskonałą platformą”, ale potem stwierdzając, że „jest więcej ludzi, którzy korzystają z Facebooka na Androidzie.”

Zainteresowanych całością wywiadu odsyłamy poniżej:

Visit NBCNews.com for breaking news, world news, and news about the economy

[contentblock id=1 img=adsense.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx