sobota, 25 maja

Firma Capcom zaktualizowała dziś swoją stronę internetową, podając oficjalną datę premiery gry Resident Evil 4 na środę, 20 grudnia. Gra trafi tego dnia na iPhone’a, iPada i komputer Mac.

Resident Evil 4 to jedna z gier konsolowych, w którą można grać na modelach iPhone’a 15 Pro z czipem A17 Pro. Czip A17 Pro wyposażony jest w zupełnie nowy procesor graficzny z przyspieszeniem ray tracingu, dzięki czemu można grać w gry przeniesione z konsol na iPhonie z niemal równoważną wydajnością.

W tytuł będzie można grać na iPhonie 15 Pro, iPhonie 15 Pro Max, iPadach wyposażonych w procesor M1 lub nowszy oraz na wszystkich komputerach Mac z czipem Apple silicon.

Gra Resident Evil 4 na iPhone’a i iPada ma kosztować 319 złotych czyli tyle samo, co za grę na konsole Xbox Series X. Dodatkowa zawartość DLC, taka jak nowe obszary i pakiety broni, będzie dostępna w cenach od 13,49 złotych do 89 złotych.

W marcu firma Capcom wypuściła remake Resident Evil 4 na PlayStation, Xbox i PC. W porównaniu z oryginalnym tytułem z 2005 roku, zaktualizowana wersja zawiera zmienioną grafikę, nowe postacie i zaktualizowane elementy rozgrywki, takie jak wytwarzanie przedmiotów i amunicji z zasobów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx