czwartek, 23 maja

Replug to gadżet, który – gdyby istniał kilka lat temu – pozwoliłby na zaoszczędzenie wielu dodatkowo wydanych pieniędzy na kolejne słuchawki. Jest prostym i świetnym pomysłem. To coś jak złącze MagSafe znane z komputerów Mac, tylko do słuchawek.

Kosztujący niecałe 13 dolarów za wersję najtańszą, do prawie 20 dolarów za wersję z dłuższym kablem, Replug to podstawowy męsko-żeński adapter, który podłączamy między słuchawkami i gniazdem Waszego iPoda/iPhone’a/iPada (lub każdego innego urządzenia z wejściem jack). Podłącz go i wracaj do swoich codziennym zajęć jak gdyby nic się nie zmieniło.

Ale gdy nagle będziesz musiał wykonać jakiś nieoczekiwany ruch, a słuchawki w uszach i ich zbyt krótki kabel Ci to uniemożliwi, nie martw się. Już nie wyrwiesz ich wraz z urządzeniem z kieszeni, lub co gorsza bez urządzenia. W takiej sytuacji obudowa Replug oderwie się od metalowego gniazda sama i podobnie jak kabel zasilający wyskoczy z MacBooka. Wtedy pozostaje już tylko go ponownie podłączyć.

Gadżet nie używa magnesów, co powoduje, że nie odłączy się przypadkowo w kieszeni zbyt często. Dostępny jest w dwóch kolorach: czarnym i białym. Ci którzy nie wychodzą z domu bez słuchawek na uszach powinni się w niego zaopatrzyć. Replug jest już dostępny i można go zamówić w sklepie online.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx