niedziela, 25 września

Animoji firmy Apple występują w dwóch nowych reklamach stworzonych przez Apple specjalnie na uroczystość rozdania corocznych nagród Grammy, a Apple wykorzystał popularne zjawisko Animoji karaoke w celu promowania iPhone’a X.

Reklamy udostępniane przez Apple na YouTube zawierają wykonanie przez aliena Animoji utworu „Redbone” Childish Gambino, a przez psa Animoji, lisa i kupę „Stir Fry” Migos. Inne postacie i emotikony Animoji również pojawiają się w tych dwóch filmach.

https://www.youtube.com/watch?v=hS18Zxpd6E0

https://www.youtube.com/watch?v=5GUc4FewMjk

Animoji to trójwymiarowe ikony emoji, które mają naśladować wyraz twarzy i emocje za pomocą kamery TrueDepth na iPhonie X. Krótko po uruchomieniu iPhone’a X, użytkownicy odkryli, że można użyć Animoji, aby nagrać swoją wargi zsynchronizowane do utwóru, a następnie nałożyć na to oryginalną muzykę, co doprowadziło do narodzin karaoke Animoji.

Choć Animoji karaoke nie jest już tak popularne, jak po debiucie telefonu iPhone X, to Apple już wcześniej wykorzystał Animoji karaoke w reklamach na iPhone’a X.

Wręczenie nagród Grammy odbędzie się już jutro czyli 28 stycznia. Jak co roku Narodowa Akademia Sztuki i Techniki Rejestracji uhonoruje swoimi statuetkami największe gwiazdy muzyki, które (ich zdaniem) zasłużyły na nagrodę Grammy. Tak zwane muzyczne Oscary, najbardziej prestiżowa nagroda w branży, przyznawane są w 84 kategoriach. Reklama „Alien” będzie emitowana po występie Childish Gambino, a reklama „Amigos” pojawi się zaraz po kategorii Najlepszy album rapowy, do którego nominowany jest Migos.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx