wtorek, 27 lutego

Po wrześniowym raporcie stwierdzającym, że Apple współpracuje z Quanta Computer nad rozwijaniem większego iPada, serwis Digitimes donosi, że teraz ten tajwański producent podpisał kontrakt na masową produkcję tabletów w drugiej połowie 2014 roku. W zeszłym tygodniu, inny raport stwierdził, że większy iPad planowany jest na początek 2014 roku. 

Artykuł wspomina również, że Quanta może zmierzyć się z trudnościami przy montażu większego iPada z powodu jego unikalnej konstrukcji i montażu, co może z kolei doprowadzić do ograniczonych dostaw urządzenia:

„Oczekuje się, że Quanta może napotkać kilka problemów w zakresie designu i montażu przy składaniu większych iPadów. A ponieważ rozmiar nie jest głównym ich powodem, oczekuje się, że wielkość zamówień może być ograniczona, powiedziały źródła.”

Według doniesień, producenci komponentów Apple rozpoczęli również produkcję pilotażową dla zegarków iWatch, choć ich niska wydajność jest podobno powodem opóźnienia masowej produkcji urządzenia z pierwszego kwartału 2014 do drugiego kwartału 2014. Mówi się także, że to Quanta, Inventec i Foxconn walczą o masową produkcję tych zapowiadanych zegarków.

W ubiegłym tygodniu raport z The Korea Times poinformował, że produkcja 12-9-calowych wyświetlaczy Retina, które miałyby zostać użyte do następnej generacji iPada już trwa. Większy tablet posiadałby ulepszony wyświetlacz, zbliżony rozdzielczością do ultra wysokiej rozdzielczości UHD i zawierał o wiele więcej pikseli, niż obecny 9,7-calowy iPad Air.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

 

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx