niedziela, 5 lutego

Apple Watch trening

Quanta Computer pracuje podobno nad rozwojem nowej generacji firmowego zegarka Apple Watch, wynika z informacji podanych przez chińską stronę United Daily News.

Raport opiera się na ostatnich uwagach zgłoszonych przez przewodniczącego Quanta Computers, Barry Lama, który rzekomo powiedział, że rozwój następnego urządzenia Apple jest w toku. Quanta jest odpowiedzialna za montaż obecnych zegarków Apple Watch. UDN twierdzi, że nowy Apple Watch pojawi się pod koniec drugiego kwartału 2016 roku, a jego masowa sprzedaż  rozpocznie się w trzecim kwartale.

Jeśli plotki okażą się prawdziwe, to następna generacja Apple Watch może pojawić się w czerwcu 2016 roku, wraz ze wzrostem produkcji w połowie roku 2016. Obecny Apple Watch został ogłoszony we wrześniu 2014 roku, a wydany w kwietniu ubiegłego roku.

Kilka miesięcy temu, analityk Cowen and Company Timothy Arcuri twierdził, że druga generacja Apple Watch pojawi się w połowie roku 2016 i będzie cieńsza niż obecne modele. Niewiele wiadomo na temat szczegółów nadchodzącego urządzenia poza raportem z czerwca, który twierdził, że będzie on wyposażony w kamerę FaceTime i rozszerzone funkcje Wi-Fi.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx