sobota, 3 grudnia

Mówi się że to mężczyźni są gadżeciarzami i większość akcesoriów czy dodatków do iPhone’a jest przeznaczona właśnie dla nich. Ale rynek staje się coraz bardziej otwarty również na potrzeby kobiet. I właśnie taki dodatek mieliśmy okazje przetestować. 

Dzięki uprzejmości firmy Forcetop trafił do nas zestaw Puro Metal Duo. Co takiego kryje się w zestawie? Otóż mamy w nim etui dla iPhone’a 7 oraz dopasowaną do niego małą torebkę tzw. kopertówkę (kobiety na pewno będą wiedziały o czym mówię). Zestaw dostępny jest w trzech kolorach, a my mieliśmy okazję przyjrzeć się bliżej temu w kolorze różowego złota. Inne dostępne kolory to srebrny i złoty. Kolorystyka jest oczywiście dobrana pod istniejące kolory iPhone’ów i założeniu, że te trzy kolory są najczęściej wybierane przez kobiety. Testująca zestaw koleżanka wyłamuje się z tego założenia posiadając iPhone’a w kolorze czarnym, nie mniej etui bardzo przypadło jej do gustu, a jeszcze bardziej torebka.

Co do samego etui to wykonane jest z cienkiego silikonu, aby nie powiększać jego rozmiaru i nie wpływać na widoczną zmianę wyglądu urządzenia. Wszystko jest dobrze dopasowane, wszystkie otwory są dokładnie tam gdzie być powinny być bo w końcu firma Puro na rynku akcesoriów ma już swoją markę. Tył etui jest przezroczysty. Całość spełnia swoje podstawowe zadanie czyli chroni przez zarysowaniami.  Czy chroni również przed upadkiem? Pewnie w jakimś stopniu tak, ale nie takie jest główne jego zadanie dlatego też trudno oczekiwać cudów.

Co do samej torebki to nie mi ją oceniać. Powiem tylko tyle co przekazała mi moja zaufana testerka. Torebka nie jest duża, ale czego się można spodziewać po kopertówce. Ma ona służyć temu by wszedł tam telefon, jakaś szminka czy pomadka i w zasadzie tyle. Może jeszcze się da upchnąć klucze do mieszkania. Torebka jest oczywiście w tym samym kolorze co etui tworząc kolorystyczny komplet. Do torebki dodany jest poręczny, odpinany pasek na nadgarstek. Czy torebka była już wykorzystana tego nie wiem. Wiem natomiast, że bardzo przypadło jej do gustu samo etui i nosi je cały czas.

Podsumowując, zestaw Puro Metal Duo może być ciekawą propozycją np. prezentową dla swojej drugiej połówki. Jest dobrze wykonane, dostępne w trzech kolorach więc każda Pani może dopasować coś pod siebie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx