środa, 17 kwietnia

Apple Beta Software program

Wydane wczoraj deweloperom trzecie wersje beta systemów iOS 9 i OS X El Capitan oraz nowy dokument przedstawiający odnowioną funkcję dwustopniowego uwierzytelniania wbudowaną w systemach operacyjnych sugerują, że już wkrótce możemy oczekiwać publicznej wersji beta obu systemów. Dokument wsparcia towarzyszący zmianom dwustopniowego uwierzytelniania wyraźnie stwierdza, że jest ono przeznaczone dla „publicznych wersji beta iOS 9 i OS X El Capitan.”

Kiedy Apple zaprezentował iOS 9 i OS X 10.11 El Capitan podczas Worldwide Developers Conference, firma obiecała, że publiczne wersje beta będą dostępne w lipcu, więc użytkownicy zapisani w programach testowania wersji beta Apple mogą już wkrótce uzyskać dostęp do nowego oprogramowania.

Nie jest jasne, kiedy dokładnie publiczne wersje beta będą udostępnione użytkownikom, ale sformułowanie w dokumencie wsparcia sugeruje, że beta testerzy otrzymają dostęp do tych samych trzecich wersji beta iOS 9 i OS X 10.11, które udostępniono deweloperom rano.

Publiczne beta testy dla głównych wersji oprogramowania są stosunkowo nową funkcją wprowadzoną przez Apple dla OS X Yosemite w zeszłym roku, a dla iOS wraz z wydaniem iOS 8.3 w marcu 2015 roku. Użytkownicy urządzeń iOS i Mac mogą zapisać się do programu publicznych testów oprogramowania beta firmy Apple na specjalnej stronie testowej firmy.

[UPDATE]: Strona programu Apple Beta Software Program jest chwilowo wyłączona więc aktualizacje mogą pojawić się całkiem niedługo

Zrzut ekranu 2015-07-09 o 20.18.26

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marcel1125
Marcel1125
8 lat temu

Jak ja żałuję iż dałem namówić sie koledze na aktualizację do wersji 8.4 na moim 4S. Masakra teraz jest. To nie ten sam telefon.

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx