sobota, 15 czerwca

iOS9

Dzień po wydaniu nowego zestawu wersji beta dla iOS 9 i OS X El Capitan, Apple uruchomił dziś swój program publicznych wersji beta dla obu przyszłych systemów operacyjnych. Apple ogłosił w zeszłym miesiącu podczas WWDC, że udostępni publiczne wersje beta w lipcu, a nowy dokument wsparcia opublikowany wczoraj dotyczący zmiany w dwustopniowej weryfikacji zasugerował, że uruchomienie nastąpi już wkrótce.

Użytkownicy iOS i Mac zainteresowani przetestowaniem publicznej wersji beta mogą zarejestrować się na stronie programu beta oprogramowania firmy Apple. Z wcześniejszych informacji podejrzewamy, że udostępniona dziś wersja jest tą samą, którą deweloperzy otrzymali do testów wczoraj.

iOS 9 jest pierwszą dużą wersją mobilnego systemu operacyjnego firmy Apple, którą mogą zobaczyć przed czasem publiczni testerzy, po tym jak firma zainicjowała program dla iOS 8.3 na początku tego roku. Użytkownicy OS X mogą już być zaznajomieni z procesem publicznych wersji beta, gdyż podobny program został uruchomiony wraz z premierą OS X Yosemite w zeszłym roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx