poniedziałek, 20 maja

Apple testuje różne prototypy Face ID, które pozwoliłyby na zastosowanie mniejszego wycięcia w ekranach w iPhone’ach 2020 twierdzi Ben Geskin znany z trafnych przecieków związanych z Apple.

W ubiegłym miesiącu Geskin twierdził, że Apple posiada prototyp co najmniej jednego iPhone’a z wyświetlaczem 6,7 cala i bez wcięcia, umieszczając czujniki TrueDepth do Face ID w maskownicy nad wyświetlaczem. Szanowany analityk Apple, Ming-Chi Kuo, również wcześniej poinformował, że Apple zamierza wprowadzić nowy wygląd, który może potencjalnie obejmować cieńszą ramkę.

Ben Geskin twierdzi, że rozważane są różne modele Face ID, oraz prototypy wykorzystujące nową optykę. Mówi się, że niektóre mają mniejszą szerokość, a niektóre są węższe, aby pasowały do czujników w górnej ramce.

Ponadto Geskin twierdzi, że Apple dokonuje przeglądu anten w swoich iPhone’ach 2020 w celu obsługi nadchodzącego 5G. Mówi się, że prototypy obejmują „szersze linie antenowe (> 1 mm) dla 5G”. Linie te będą wykonane ze szkła, ceramiki lub szafiru, mówi Geskin.

 

Na koniec Geskin informuje, że Apple ostatecznie chce pozbyć się portu Lightning i przejść na całkowicie bezprzewodowe rozwiązanie do ładowania, sugerując, że firma nie planuje wprowadzenia USB-C do swoich iPhone’ów, jak niektórzy mieli nadzieję.

Geskin udostępnił w przeszłości pewne dokładne informacje, w tym szczegółowe informacje na temat iPhone’a X przed wydaniem tego urządzenia, ale jego historia nie jest doskonała. Ta plotka powinna być traktowana ostrożnie, dopóki nie zostanie potwierdzona przez inne źródła.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx