czwartek, 13 czerwca

W związku z ciągłymi doniesieniami sugerującymi, że iPad mini z wyświetlaczem Retina może nie pojawić się na rynku aż do początku przyszłego roku, serwis Digitimes dodaje swoje przemyślenia w tej sprawie, twierdząc, że Apple wyda nieco przeprojektowanego iPada mini bez Retiny jeszcze w tym roku, na krótko przed iPadem mini z Retiną na początku przyszłego roku.

Według raportu, iPad mini Retina będzie „prawie bez ramek” , prawdopodobnie odnosząc się do już i tak wąskich boków urządzenia. Raport jest nieco mylący jeśli chodzi o kwestię czy przebudowany wygląd oraz lżejsza i cieńsza konstrukcja nowego modelu pojawi się także w modelu bez Retiny jeszcze w tym roku.

Apple rzekomo chce wykorzystać technologię panelu Retina wyposażoną w rozdzielczość 2048 x 1536 w następnej generacji 7,9-calowego iPada mini. Mówi się również, że zmiany w projekcie konstrukcji dadzą nowej generacji iPadowi mini wygląd niemal bez ramek.

Chociaż nowy iPad mini może nie być dostępny jeszcze w tym roku przed sezonem świątecznych zakupów, Apple rzekomo może wydać najpierw nieco zaktualizowaną wersję aktualnego iPada mini w drugiej połowie 2013 r., który byłby lżejszy, cieńszy i wyposażony w ulepszoną specyfikacje, twierdzą źródła.

Dzisiejszy raport przypomina również, że piąta generacja pełnowymiarowego iPada także ma być cieńsza i lżejsza, zainspirowana przez iPada mini. Łańcuchy dostaw Apple ponoć rozpoczęli już drobną produkcję nowego iPada w tym miesiącu, a docelowo ma się ona rozkręcić do października.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx