poniedziałek, 15 lipca

iphone6lcd02

Tajwański serwis AppleClub opublikował nowe zdjęcia rzekomego przedniego panelu 4,7-calowego iPhone’a 6, w tym wyświetlacz urządzenia i jego wnętrze.

Zdjęcia są zgodne z wcześniejszymi wyciekami przedniego panelu iPhone’a 6, pokazującego większy ekran, cieńszą ramkę, zaokrąglone krawędzie i wycięcie na przycisk Touch ID. Panel zawiera również otwór przedniej kamery i czujnik otoczenia światła znajdujący się po lewej stronie głośnika, podobnie jak w iPhone’ie 4.

iphone6_appleclub_white-800x497

Nie wiadomo, czy pokazany wyświetlacz wykonany jest z szafiru, który pojawić się podobno na 4,7-calowym iPhone’ie 6. Najnowsze plotki sugerują, że mniejszy iPhone 6 nie będzie posiadał szafirowego wyświetlacza, choć rygorystyczne testy zarysowania go mogą wskazywać na bardziej trwały, szklany ekran. Panele szafirowe mogą pojawić się w większej, 5,5-calowej wersji iPhone’a 6, co ma być jednym z kilku elementów różnicujących te dwa modele, oprócz szybszego procesora i aparatu z optyczną stabilizacją obrazu.

iphone6_appleclub_black-800x530

Następna generacja iPhone’a zostanie zaprezentowana podczas specjalnego eventu zaplanowanego na 9 września,a do sprzedaży trafi najprawdopodobniej około półtora tygodnia później. Prawdopodobne jest, że 4,7 calowy iPhone 6 trafi do sprzedaży jako pierwszy, a model 5,5-calowy może pojawić się nieco później.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx