sobota, 13 lipca

MacBook Air vs Syrface Pro 3

Microsoft wypuścił dziś trzy nowe reklamy kierowane w MacBook’a Air i porównujące go do nowego tabletu Surface Pro 3. Wszystkie trzy reklamy podkreślają rozbudowane funkcje dotykowej wielozadaniowości sprzętu, w których każda ukazuje że MacBook Air nie posiada podobnej funkcjonalności. Reklamy również kończy się mottem „Tablet, który może zastąpić laptopa.”

Pierwszy spot zatytułowany jest „Crowded” i skupia się na podkreśleniu jak to Surface Pro 3 jest tabletem i laptopem. Kiedy pierwszy narrator opowiada o Surface Pro 3, drugi twierdzi, że tablet nie posiada mocy procesora Intel i5 MacBook’a Air. Pierwszy narrator stwierdza, że ​​Surface Pro 3 ma równie dobry procesor i prezentuje pakiet Microsoft Office, Photoshopa, wsparcie rysika i ekranu dotykowego. Reklama kończy się stwierdzeniem narratora, który mówi „Jesteś silniejszy niż myślisz”, odwołując się do niedawnej reklamy iPhone’a 5S „Powerful”.

Druga reklama, nazwany „Head to Head”, oferuje bezpośrednie porównanie między tymi dwoma urządzeniami. Choć oba posiadają 128 GB pamięci wewnętrznej i 4 GB pamięci RAM to Microsoft po raz kolejny podkreśla, że Surface Pro 3 posiada ekran dotykowy, obsługę pióra i zdejmowaną klawiaturę, a MacBook Air nie ma żadnej z tych cech.

Trzecia reklama „Power” zaczyna się z użytkownikiem Maca zainteresowanego pełną wersją Adobe Photoshop działającą na Surface Pro 3, po raz kolejny pokazując możliwości laptopa i tabletu urządzenia. Narrator twierdzi, że Surface Pro 3 jest tak samo szybki jak Mac, oferuje ekran dotykowy z podpórką oraz port Mini DisplayPort i USB.

Microsoft zaprezentował Surface Pro 3 w maju tego roku. Dla klientów w Stanach Zjednoczonych uruchomił nawet specjalny program oferujący właścicielom MacBook Air zniżkę 650 dolarów za zakup Surface Pro 3. W poprzednich latach, firma Microsoft wypuściła również reklamy nabijające się z iPada i porównujące ją do Surface.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Rafał Szurant
Rafał Szurant
9 lat temu

https://www.youtube.com/watch?v=f6iKvg-Se6Y

Najlepsze porównanie head to head 😀

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx