piątek, 1 marca

Wraz z wprowadzeniem na rynek technologii ładowania MagSafe, na rynku pojawiło się mnóstwo akcesoriów, które na swój sposób zmieniają podejście do ładowania iPhone’a.

Jednym z najpopularniejszych akcesoriów do nowych modeli iPhonów są różnego rodzaju stojaki do ładowania wykorzystujące magnesy MagSafe. Kilka takich akcesoriów pojawiło się w ofercie firmy CubeNest i jedno z nich miałem okazję przetestować.

Podstawka ładująca opisana jako model S111 to niewielkiej wielkości stojaczek z płytką ładującą. Całość wykonana jest z aluminium w prostym, ale mogącym się podobać designie. Kolor podstawki nawiązuje do koloru Space Gray stosowanego przez Apple i bardzo dobrze komponuje się z prostotą do jakiej od lat przyzwyczaił nas Apple.

CubeNest S111

Podstawka wyposażona jest w krążek MagSafe, do którego magnesami jesteśmy w stanie „przykleić” iPhone do ładowania. Telefon możemy umieścić na ładowarce w dowolnym ułożeniu, zarówno pionowym jak i poziomym jeśli chcemy sobie podczas ładowania przykładowo obejrzeć jakiś film. Płytka MagSafe jest ruchoma dzięki czemu możemy dowolnie zmienić kąt ustawienia telefonu. Co więcej podstawkę możemy ustawić poziomo i w ten sposób wykorzystać ją jako tradycyjną ładowarkę Qi do naładowania słuchawek AirPods.

CubeNest S111

Stojak jest bardzo stabilny i nie ma tu mowy o przewróceniu się całości. Jeden minus jaki zauważyłem podczas testów to moc magnesu. Telefon po przyklejeniu trzyma się na tyle stabilnie, że ciężko go odkleić jedną ręką. Aby to ułatwić, ładowarka ma w stopce taśmy umożliwiające podklejenie jej w miejscu gdzie docelowo będzie ustawiona.

CubeNest S111

W zestawie otrzymujemy przewód USB-C na USB-C, który podłączamy bezpośrednio do krążka ładującego. Niestety, jak obecnie w większości akcesoriów nie mamy w pudełku zasilacza. Wymagany jest zasilacz USB-C, najlepiej min 15W więc musicie o niego zadbać osobno.

Tak czy inaczej podstawka zrobiła na mnie dobre wrażenie. Wygląda nowocześnie i będzie wyglądać czy to w biurze, czy w nowoczesnym wnętrzu. Prezentowany model sprzedawany jest w dość przystępnej cenie nieco powyżej 100 złotych, więc biorąc pod uwagę, że nie wymaga od nas dodatkowo krążka MagSafe od Apple, wydaje się dobrym wyborem. Ładowarkę możecie kupić w sklepach internetowych lub w sklepie internetowym producenta. Polecam również zapoznanie się z ładowarkami do kilku urządzeń, które CubeNest również ma w swojej ofercie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx