czwartek, 13 czerwca

Według Jona Prossera, iPhone SE czwartej generacji będzie miał prawie dokładnie taki sam wygląd jak iPhone XR.

W Swoim najnowszym filmie na kanale Front Page Tech na YouTubie, Prosser mówi, że iPhone SE czwartej generacji będzie skutecznie dzielił wygląd z iPhone’em XR z 2018 roku. Zmiana jest wiarygodna, biorąc pod uwagę, że wygląd pierwszej generacji iPhone’a SE opierał się na iPhonie 5S z 2013 roku, a druga i trzecia generacja ‌iPhone’a SE‌ oparta jest na wyglądzie ‌iPhone’a‌ 8 z 2017 roku.

Najnowsze informacje poszerzają początkowe twierdzenia Prossera z sierpnia, ale dalej pozostaje sporo niewiadomych do do elementów wewnętrznych i specyfikacji urządzenia – chociaż prawdopodobnie zastosowane będą starsze komponenty, aby obniżyć koszty. Grafik  Ian Zelbo, stworzył rendery, które mają dokładnie przedstawiać nowe urządzenie.

iPhone SE-4-render

W październiku 2021 roku raport chińskiej witryny MyDrivers wyraźnie twierdził, że iPhone SE zostanie przeniesiony na wygląd podobny do iPhone’a XR – twierdzenie, które teraz wydaje się być potwierdzone przez szereg innych źródeł.

Plotki o czwartej generacji iPhone SE pojawiły się jeszcze przed wprowadzeniem modelu trzeciej generacji na początku tego roku. Najnowsze twierdzenie Prossera zgadza się z niedawną prognozą analityka wyświetlaczy Rossa Younga, który powiedział, że iPhone SE nowej generacji będzie wyposażony w 6,1-calowy wyświetlacz z wycięciem w górnej części wyświetlacza. W 2019 roku analityk Apple, Ming-Chi Kuo, po raz pierwszy powiedział, że Apple pracuje nad iPhonem SE z 6,1-calowym wyświetlaczem LCD. Ponieważ iPhone XR był wyposażony w 6,1-calowy wyświetlacz LCD z wycięciem, plotki wydają się być zgodne co do wyglądu nowej generacji iPhone’a SE.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx