czwartek, 11 sierpnia

Netatmo, francuski producent rozwiązań dla inteligentnego domu, z okazji Czarnego Piątku (Black Friday) ma dla klientów atrakcyjną promocję. Od 23 do 26 listopada produkty Netatmo dostępne w oficjalnym sklepie internetowym będą tańsze o 25%. Swoją własną promocję na urządzenia Netatmo przygotowała również sieć sklepów x-kom.

Czarnopiątkowa przecena to idealna okazja, by wyposażyć swój dom rozwiązania smart home marki Netatmo, płacąc za nie 25% mniej:

Inteligentna Stacja Pogodowa(Smart Home Weather Station) – służącą do monitorowania otoczenia – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Sterowana smartfonem stacja od Netatmo może generować cykliczne raporty oraz prognozować pogodę, a dzięki wsparciu dla usługi IFTTT, również zarządzać innymi urządzeniami smart home. Można ją rozbudować w dodatkowe moduły wewnętrzne, deszczomierz oraz wiatromierz – te również będą przecenione o 25% w ramach promocji na Black Friday.

Inteligentny Czujnik Jakości Powietrza w Pomieszczeniach(Healthy Home Coach) – domowy asystent pozwalający w czasie rzeczywistym monitorować nasze otoczenie. Mierzy temperaturę, wilgotność, hałas oraz poziom CO2 w powietrzu. Asystent jest elegancki i stylowy, zaprojektowany w funkcjonalnym oraz minimalistycznym stylu – pasuje do każdego wnętrza.

Inteligentna Kamera Wewnętrzna Welcome(Smart Indoor Camera) – kamera, które potrafi aktywnie się uczyć. Funkcja rozpoznawania twarzy pozwala jej zapamiętać konkretnych domowników, a w przypadku wtargnięcia obcej osoby zaalarmuje właściciela. Ustawienia prywatności można personalizować, więc każdy członek rodziny może je dostosować do swoich potrzeb.

Inteligentna Kamera Zewnętrzna Presence(Smart Outdoor Camera) – nowoczesne rozwiązanie do monitoringu posesji, które jest w stanie wykryć ruch z odległości 20 metrów i oferuje tryb raportowania w czasie rzeczywistym zdarzeń, które powinny wzbudzić uwagę domowników. Kamera Netatmo Presence jest jednym z niewielu rozwiązań na rynku, które oferując pełną funkcjonalność nie generuje dodatkowych kosztów. Nie wymaga bowiem opłacania regularnego abonamentu.

Inteligentny Termostat(Smart Thermostat) – zamknięty w nowoczesnej obudowie zaprojektowanej przez firmę Starck. Termostat współpracuje z około 1500 urządzeniami CO dostępnymi na rynku. Wyposażony jest w energooszczędny wyświetlacz z e-papieru.

Inteligentne Głowice Termostatyczne(Smart Radiator Valves) – zestaw startowy do centralnego ogrzewania, który składa się z dwóch głowic oraz przekaźnika. W zestawie znajduje się również 6 adapterów do kaloryferów umożliwiających samodzielną instalację zestawu. W czarnopiątkowej promocji dokupić będzie można również dodatkowe głowice.

Promocja na urządzenia Netatmo wystartuje w Czarny Piątek 23 listopada. Niższe ceny będą obowiązywać do poniedziałku 26 listopada. Oferta nie może być łączona z żadnymi innymi rabatami lub okazjami.

Lista sklepów w których urządzenia Netatmo będą tańsze z okazji Czarnego Piątku:

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx