wtorek, 18 czerwca

Jak zauważył serwis Mac4Ever, legendarny francuski projektant Philippe Starck ujawnił dziś w audycji radiowej, że pracuje z Apple nad rewolucyjnym, nowym produktem, który ma zostać zaprezentowany w ciągu najbliższych ośmiu miesięcy.

Francuska gazeta Le Figaro ma więcej informacji związanej z wypowiedzią Starcka, zauważając, że spotykał się on ze Steve’em Jobs’em na rozmowy co miesiac przez okres siedmiu lat. Starck zauważa również, że będzie on zaproszony do Cupertino by rozmawiać z wdową Jobsa, Laurene Powell Jobs i sugerując w ten sposób, że jest rzeczywiście stosunkowo bliskim przyjacielem rodziny.

Co do identyfikacji produktu o którym mówi to naturalne spekulacje obracają się wokół zestawu telewizyjnego firmy Apple, który zostanie podobno zaprezentowany pod koniec tego roku lub na początku przyszłego roku. Po stronie elektroniki, Starck ma doświadczenie w projektowaniu głośników i słuchawek, a jego bezprzewodowy zestaw głośnikowy Parrot Zikmu z dockiem dla iPhone’a/iPoda jest sprzedawany za pośrednictwem sklepu internetowego firmy Apple w niektórych krajach. Słuchawki Parrot Zik jego projektu również ukażą się w tym roku. W konsekwencji nie jest jasne z jego komentarzy, czy pracuje on w rzeczywistości nad nowym produktem Apple czy czymś innym współpracującym z Apple.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx