piątek, 14 czerwca

Poznajcie najnowszy na świecie super-jacht, AdAstra. Jest on wcieleniem wszystkiego na co stać obecną technologię na wodzie. AdAstra jest nie tylko piekielnie dobra, ale także niesamowicie inteligentna, za sprawę wszystkich najnowszych technologii. Co najważniejsze, cały jacht może być zdalnie kontrolowany przez iPada, podczas gdy załoga zajmuje się wyszukiwaniem kolejnej fantastycznej wyspy. 

AdAstra jest najnowszym, luksusowym jachtem mierzącym 42,5 metry zbudowanym jako pałac dla miliardera Anto Marden który prowadzi swoje imperium wysyłkowe w Hong Kongu. Kadłub AdAstry jest zbudowany ze szkła i kewlaru co sprawia, że ​​jej szczupły i wyprofilowany profil wygląda czysto i lśniąco mknąc poprzez wody z prędkością 22,5 węzłów.

Koszt jachtu wyniósł jedyne 15 milionów dolarów a jego budowa trwała 5 lat. Teraz jest już gotowy, aby wypłynąć na morze i zabrać do dziewięciu gości, oraz sześć osób załogi. Udogodnienia łodzi to wielki salon, jadalnia, stacja nawigacji, poklad kapielowy, oraz masa najnowocześniejszych technologii, które mogą być całkowicie kontrolowana z nowego iPada.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx