czwartek, 18 kwietnia

Począwszy od iPhone’a 12, który zostanie wypuszczony w tym roku, Apple podobno zrezygnuje z dodawania słuchawek EarPods i zasilacza, które tradycyjnie były zawarte w pudełku, co pozwoliłoby firmie zaoszczędzić pieniądze, zmniejszyć ilość odpadów elektronicznych i zmniejszyć rozmiar opakowania.

Ran Avni z popularnego kanału koncepcyjnego ConceptsiPhone udostępnił nowy rendering na podstawie „naprawdę niezawodnego źródła”, który rzekomo jest wkładką pudełkową do ‌iPhone 12‌.

Wkładka ma bardzo cienki profil z okrągłym obszarem, który byłby odpowiedni dla kabla USB-C do Lightning, oraz kwadratowym obszarem, który mógłby być przeznaczony na dokumenty i tradycyjne naklejki, które są dostarczane z produktami Apple, ponieważ wygląda zbyt cienko, aby pomieścić słuchawki EarPods. Cienkie zagłębienie wokół całej wkładki jest prawdopodobnie miejscem, w którym umieszczony mógłby być sam iPhone.

Apple zazwyczaj produkuje prawie całe swoje opakowanie z przetworzonego papieru. Render wkładki przypomina bardziej plastik, co byłoby niezwykłe w nowoczesnym pudełku Apple, ale może to być po prostu spowodowane procesem renderowania, który nie odzwierciedla dokładnie formowanych produktów papierowych.

Choć jestem dość sceptyczny co do prawdziwości renderu, to jeśli to prawda, byłby to mocny dowód, że Apple rzeczywiście planuje nie dodawać słuchawek dousznych ani zasilacza do iPhone’a 12. Pokazuje to również o ile cieńsze może być całe pudełko iPhone’a być bez tych elementów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx