sobota, 24 lutego

Logitech ogłosił dziś wprowadzenie nowej myszki i klawiatury dedykowanej dla komputerów Mac o nazwie Logitech MX Master 3 i Logitech MX Keys for Mac. Te nowe akcesoria to aktualizacje zoptymalizowane specjalnie dla komputerów MacBook i iMac firmy Apple.

Klawiatura MX Keys dla komputerów Mac (w cenie 479 złotych) posiada specjalnie zaprojektowane klawisze zapewniających płynność, naturalność i dokładność wraz z każdym naciśnięciem. Inteligentne podświetlenie automatycznie dostosowuje się do warunków oświetleniowych otoczenia. Klawiatura jest wyposażona w ładowanie z USB-C na USB-C, wystarczające na 10 dni pracy na jednym ładowaniu (do pięciu miesięcy przy wyłączonym podświetleniu) i pozwala użytkownikom z łatwością przenosić się z MacBooka na iPhone’a lub iPada.

Bezprzewodowa mysz Logitech MX Master 3 (w cenie 479 złotych) posiada technologię przewijania MagSpeed dającą możliwość przewinięcia 1000 wierszy w sekundę i posiada ręcznie wykonany, wygodny kształt. Mysz ma czujnik Darkfield 4000dpi do śledzenia praktycznie każdej powierzchni w tym szkła i zawiera akumulator wystarczający na 70 dni.

Logitech wprowadza także nową klawiaturę Bluetooth dla wielu urządzeń o nazwie Logitech K380 (219 złotych) przeznaczoną dla urządzeń z iOS, iPadOS i macOS. Ta klawiatura jest lekka i ma oszczędzającą miejsce konstrukcję do pisania w podróży i pojawi się w nowych kolorach różanym i białawym.

Mysz Logitech MX Master 3 i klawiatura Logitech MX Keys są już dostępne w sklepie internetowym Logitech.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
Marcin
3 lat temu

W kolorach różanym i białawym…. Jakbym był redaktorem, też bym nie nie podpisał….

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx