sobota, 22 czerwca

Astropad ogłosił uruchomienie projektu „Project Blue”, publicznej inicjatywy w wersji beta, która wprowadza obsługę międzyplatformową dla połączenia iPada z komputerem. Dzięki wersji beta twórcy posiadający iPada mogą używać go jako bezprzewodowego tabletu do rysowania na komputerze PC, tworząc lustrzaną kopię swojego pulpitu Windowsowego na iPadzie.

Wcześniej oprogramowanie Astropad mogło zmienić iPada w urządzenie do rysowania, którego można było używać tylko z komputerem Mac, ale teraz ta funkcjonalność jest dostępna dla posiadaczy iPada, którzy chcą używać komputera PC zamiast Maca.

Project Blue jest zoptymalizowany do rysowania za pomocą Apple Pencil, a gesty dotykowe iPada można dostosować, aby uzyskać dostęp do narzędzi i skrótów w aplikacjach systemu Windows. IPada można sparować z komputerem z systemem Windows przez Wi-Fi lub połączenie USB.

Project Blue wymaga laptopa PC lub komputera stacjonarnego z systemem Windows 10 w wersji 64-bitowej 1809 lub nowszej oraz iPada z systemem iOS 9.1 lub nowszym.

Na razie Project Blue jest dostępny za darmo, a jeszcze w tym roku zostanie złożony do pełnego zestawu produktów Astropad. Ci, którzy chcą przetestować Project Blue, mogą zarejestrować się na stronie Astropad.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx