sobota, 25 maja

Szanowany producent mikrofonów, firma Blue wprowadza na rynek nową gamę mikrofonów głównie z myślą o użytkownikach iPhone’ów, iPad’ów lub iPod’ów Touch. Dwa nowe modele zostaną zaprezentowane na targach CES 2012, które rozpoczynają się już w przyszłym tygodniu.

  • Spark Digital: Pierwszy na świecie studyjnej klasy mikrofon pojemnościowy do oferujący łączność zarówno przez USB jak i dock iPada, wyposażony w Focus Control, regulowaną podstawkę, wbudowane elastyczne mocowanie oraz y-kabel w zestawie, rozszerzony o żeńskie gniazdo słuchawkowe dla każdej platformy.
  • Mikey Digital: Idealne narzędzie do mobilnego nagrywania przez urządzenia iOS posiadające dwa specjalnie dopasowane kapsuły Blue do nagrywania stereo, wejście liniowe, wyjście USB oraz stylowy 230-stopniowy obrotowy design.

Pomysł łączenia studyjnej jakości mikrofonów do iPada będzie bardzo atrakcyjny dla podcasterów lub osób zaangażowanych w tworzenie filmów lub nagrywanie na urządzeniach iOS. Spark Digital będzie kosztować około 199 dolarów, podczas gdy Mikey Digital będzie można dostać za 99 dolarów. Premiera obu urządzeń przewidziana jest już wkrótce.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx