piątek, 24 maja

Po powszechnych doniesieniach, że iPhone 12 mini odnotował słabe wyniki sprzedaży, przynajmniej w porównaniu z innymi modelami iPhone’a 12, tajwańska firma badawcza TrendForce stwierdziła dziś, że produkcja tego urządzenia już się zakończyła.

Według TrendForce, cykl życia iPhone’a 12 mini skończył się „przed czasem” w drugim kwartale 2021 roku, co sugeruje, że Apple skupi się na sprzedaży swoich istniejących zapasów urządzenia bez produkowania kolejnych egzemplarzy. Wprowadzony na rynek w październiku 2020 roku iPhone 12 mini ma wyświetlacz o przekątnej 5,4 cala, który jest przeznaczony dla fanów mniejszych smartfonów, a jego cena zaczyna się od 3599 złotych.

Chociaż produkcja podobno została wstrzymana, iPhone 12 mini pozostaje na razie dostępny na Apple.com bez znaczących opóźnień w wysyłce. Urządzenie oferowane jest w sześciu kolorach, w tym w wersji fioletowej, która trafiła do sprzedaży pod koniec kwietnia.

Apple ma jednak zamiar kontynuować sprzedaż swojego małego modelu wypuszczając iPhone’a 13 mini jeszcze w tym roku, ale plotki sugerują, że model 5,4-calowy zostanie ostatecznie wycofany z produkcji w 2022 roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx