środa, 29 czerwca

Apple Watch

Dostawcy procesorów do Apple Watch rozpoczęli przygotowania do rozpoczęcia produkcji nowego urządzenia Apple, wynika z nowego raportu Digitimes. Zamówienia chipów szacuje się na około 30 – 40 mln sztuk zaledwie na debiut urządzenia na początku 2015 roku.

Digitimes już wcześniej informował, przed eventem 9 września, że urządzenie było w testowej fazie weryfikacji potrzebnej do wykonania ostatecznych testów produktu przed wprowadzeniem go do masowej produkcji. Wydaje się, że Apple Watch przeszedł ten etap i zaczyna wchodzić do masowej produkcji by móc zadebiutować na początku 2015 roku.

Wiceprezes Apple ds. sprzedaży detalicznej i internetowej, Angela Ahrendts, wcześniej poinformowała, że urządzenie zadebiutuje wiosną 2015 roku, a kilka raportów wskazywało, że Apple celuje w Walentynki 2015 jako potencjalną datę premiery. Ceny Apple Watch mają rozpoczynać się od 350 dolarów za wersję z aluminium, natomiast ceny wersji ze stali nierdzewnej i ze złota mają zaczynać się odpowiednio od 500 do 4 tysięcy dolarów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx