wtorek, 18 czerwca

Użytkownicy, którzy nadal korzystają z oprogramowania iOS w wersji 3.1.3 na iPhone’ie i iPod’zie Touch donoszą, że najnowsza aktualizacja App Store zablokowała im mozliwość pobierania nowych aplikacji bezpośrednio na ich urządzenia. Aktualizacja została wydana 16 grudnia, i od tego momentu użytkownicy nie są w stanie pobierać nowych aplikacji, choć wciąż mogą pobrać aktualizacje do pobranych już wcześniej.

Niektóre urządzenia, jak choćby iPhone pierwszej generacji jest ograniczony do oprogramowania iOS w wersji 3.1.3 Inni użytkownicy trzymają się starego oprogramowania czy to z osobistych preferencji, czy też z innych takich jak jailbreak. Jednak ci, którzy są w stanie uaktualnić być może właśnie dostają taką zachętę, którą Apple zrobił przez zablokowanie możliwości pobierania plików z App Store.

Na stronie Apple Support Communities rozpoczęła się długa dyskusja pełna skarg od użytkowników, którzy nie mogą pobrać aplikacji za pomocą starszych wersji oprogramowania iOS. Jak donoszą użytkownicy, aplikacja App Store przestała działać poprawnie – nie wyświetla się większość obrazków, nie da się oceniać aplikacji – przez co przestała działać możliwość pobierania i instalowania nowych aplikacji z poziomu urządzenia.

Nie wiadomo, czy jest to tylko błąd w najnowszej aktualizacji Apple App Store, czy firma z Cupertino ogranicza dostęp dla starszych wersji firmware’u. Osoby dotknięte mają nadzieję, że problem szybko się rozwiąże i oczekują na odpowiedź od Apple.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx