piątek, 19 lipca

Nowością na stronie PhotoJojo jest to szalone etui na obiektyw iPhone’a jak i sam telefon o nazwie iPhone Holga, który daje dziewięć specjalnych efektów do zdjęć.

To prawda, że prawie wszystkie z tych efektów można zrobić przy użyciu aplikacji. Istnieją dziesiątki aplikacji zdjęciowych w App Store, które z łatwością zamienią każde zdjęcie w styl retro a wiele z nich kosztuje kilka euro lub mniej. Więc jeśli masz zamiar zapłacić 30 dolarów za ten gadżet, przemyślcie dokładnie jego zastosowanie.

Jego plusem jest na pewno niewątpliwie szybkie przełączanie się pomiędzy efektami, którego nie da żadna aplikacja. To daje więcej czasu na skoncentrowanie się na samym zdjęciu, zmieniając efekty i na bieżąco podglądając na ekranie ich rezultat niezależnie od aplikacji jakiej używasz. Bo z filtrów sprzętowych można korzystać używając dodatkowo każdej innej aplikacji do zdjęć, którą masz zainstalowaną.

Jeśli chcielibyście zamówić ten gadżet jako prezent świąteczny to pewno jest już trochę za późno. Lecz jeśli chcielibyście w ogóle i woleli uzyskać tańsze filtry w sposób programowy polecamy Instagram lub Camera Bag.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx